Moja vízia

Milí Novovešťania, raz za 4 roky môžete zainvestovať bez toho, aby ste museli zaplatiť čo i len jediný cent. Vaším bohatstvom je dôvera. Tú môžete dať niekomu, kto sa chce stať primátorom mesta, v ktorom žijete, pracujete, alebo ste na dôchodku, vychovávate svoje deti a chcete sa v ňom cítiť čo najlepšie. O Vašu dôveru sa uchádzam aj ja. Chcem ju považovať za skutočnú pôžičku, ktorú budem povinný splatiť aj s úrokmi. Vašu dôveru som pripravený každému z Vás oplatiť. Aj preto prichádzam do Komunálnych volieb 2018 s heslom „Pomáhať, aby to všetci pocítili“.

Úprimne mi záleží na tom, aby sa obyvateľom Spišskej Novej Vsi žilo lepšie. Mám pripravených viacero projektov a tím schopných, pracovitých ľudí, s ktorými dokážeme zmeniť sľuby na skutočnosť. Určite sme pripravení ponúknuť viac pracovných príležitostí. Veľké perspektívy sľubuje rozvoj turizmu a služieb v meste. Ale aj podporou už fungujúcich firiem v meste, či prilákaním nových investorov. Viem ako urobiť naše mesto aj miestom, kde sa žije bezpečnejšie a zdravšie. Potrebuje viac vody, čistoty zelene, ktoré osviežia klimatické podmienky a tým aj zdravie nás všetkých.

Byť primátorom pre mňa znamená zabezpečiť pre každého poctivého a slušného Novovešťana poskytovanie služieb na úrovni, ako si zaslúžia. Zamestnanci Mestského úradu musia byť kompetentní, ústretoví, priateľskí, aj trpezliví. Každý obyvateľ mesta, ktorý tento úrad navštívi musí odchádzať s pocitom, že mu pomohli a že si ho vážia. Bez rozdielu veku, pohlavia, spoločenského postavenia. Rodinkárstvo a protekcia dostanú červenú. Potreby občanov a ich žiadosti dostanú, naopak, zelenú.